Jūsų NT objekto
VIDEO klipas, 2D planas
3D turas, FOTO, WEB*

Pritaikyta skelbimui internete

Komplektas už 15 €/kv.m

NT objekto vizualinės medžiagos komplektas - video klipas, 3D 360 laipsnių turas, fotonuotraukos, stilizuotas 2D architektūrinis planas - tai Jūsų NT objektą išskirs iš kitų NT objektų skelbimų svetainėse, o pirkėjus tai maloniai stebins ir žavės

*
Jūsų NT objekto VIDEO, FOTO, 2D, 3D ir WEB*
KOMPLEKTAS - 15 €/kv.m

Pirkėjas visada teigiamai įvertina pardavėjo įdėtas pastangas. Jūsų pastangos - Jūsų NT objekto vertės atspindys. Įspūdis apie pardavėjo požiūrį į NT pardavimą visada įtakoja pirkėjo nuomonę apie Pardavėjo parduodamo NT objekto kokybę ir vertę.

KOMPLEKTAS.LT paslauga skirta tam, kad Jūsų skelbimas su Jūsų parduodamo NT objekto video klipu, 3D virtualių turu, fotonuotraukomis ir stilizuotu archtektūriniu 2D planu pirkėjui pademonstruotų, kad Jūs esate geresnis pardavėjas su išskirtinai patraukliu NT objektu rinkoje.

Pradėkite Jūsų NT skelbimo turinio tobulinimą!
Užsisakykite KOMPLEKTĄ!

Saulius Gustas • BeBROKERIO.LT
Aptarkime Jūsų KOMPLEKTO parengimą!
3-5 proc. didesnė NT pardavimo kaina - su vizualinės medžiagos komplektu!
Komplektas - vizualinė medžiaga NT objekto skelbimui

KOMPLEKTĄ sudaro:

1. Interjero video klipas
...nes visus labiausiai domina interjeras, o visa kita yra nuspėjama arba mažiau aktualu.
- Įskaičiuota: NT objekto interjero filmavimas, tame tarpe ir nevengiant filmavimo atsisukus į langus, eksterjero elementų ir lauko aplinkos filmavimas, vaizdo stabilizavimo priemonių naudojimas, vaizdo medžiagos montavimas, spalvų koregavimas, dinaminiai vaizdo, teksto ir garso efektai.

2. 3D 360 laipsnių turas
...nes visada lieka interjero detalių, kurios nepakliuvo į foto ar video kadrus.
- Įskaičiuota: NT objekto fotografavimas, 3D virtualaus turo kūrimas, pašalinių objektų šalinimas iš fotonuotraukų, 12 mėnesių nemokamas palaikymas interneto serveryje.

3. Stilizuotas 2D architektūrinis planas
...nes tik su 2D planu bus 100 proc. aišku NT objekto konfigūracija ir patalpų išsidėstymas.
- Įskaičiuota: 2D plano rengimas pagal užsakovo pateiktą kadastrinių matavimų bylos lapo (su planu) kopiją, baldų gabaritų matavimas, baldų atvaizdavimas plane.

4. Fotografinės nuotraukos
...nes NT objekto įvaizdžio kūrimas, formavimas bei patrauklumo didinimas prasideda nuo patrauklumo ir išskirtinumo sukūrimo.
- Įskaičiuota: NT objekto fotografavimas, ultra plataus kampo objektyvo naudojimas, spalvų koregavimas, pašalinių objektų šalinimas iš fotonuotraukų, vaizdų per NT objekto langus koregavimas.

Pageidaujantiems - papildomai dovanoju:

5. Vienos valandos trukmės žodinė konsultacija apie būsto pardavimą (padaromas klaidas, neišnaudotas galimybes, neįvertintas rizikas ir pan.);
...nes kitų NT pardavėjų patirtis gali būti vertingesnė už Jūsų asmeninę patirtį.

6. INFOiD kodas parduodamo NT objekto lauko reklamai (Kas tai?);
...nes lauko reklama - labai veiksminga reklama, o INFOiD kodas gali atidaryti puslapį su Jūsų NT skelbimu, kurį paskelbėte internete.

7. Lauko reklamos (reklaminio stendo) grafinio dizaino maketas spaudai: a) arba spaudai ant popieriaus (plakatas montuojamas vidaus patalpose, lange); b) arba spaudai ant PVC tento (PVC tentas montuojamas lauke ant tvoros, sienos ar kitos konstrukcijos).
...nes kiekviena spaustuvė Jums gali atspausdinti plakatą ant popieriaus arba tentą ant PVC dangos, bet ne kiekviena teikia dizaino maketo parengimo paslaugą.

* NT objektams nuo 150 kv.m, užsakovui pageidaujant, - papildomai dovanoju:

8. Web tinklalapį (žr. pvz. www.Nidos12.Lt)
...nes derinyje su kitomis reklamos priemonėmis tai sukurs ypatingą įspūdį pirkėjams.
- Įskaičiuota: web tinklalapio paruošimas pagal standartinį šabloną, interneto domenas (adresas) su .Lt galūne ir interneto serveris (hostingas) 12 mėn. periodui.
Rekomenduojama tiems užsakovams, kurie planuoja naudoti lauko reklamos priemones NT objekto pardavimo skatinimui, namų bei sodybų pardavėjams ir nekilnojamojo turto projektų vystytojams.

Ar didinate kainą, ar mažinate kainą, ar greitinate pardavimo procesą, ar optimizuojate pardavimo procesą, darykite tai su vizualinės medžiagos komplektu! Tai - Jūsų marketingo, reklamos ir pardavimų skatinimo komplektas, kuris visada veikia, atsiperka ir duoda patrauklią grąžą.
Kaina turi džiuginti, tuomet ją malonu mokėtiKompleksinė ir profesionali paslauga už patrauklią kainą
• Kaina už KOMPLEKTO parengimą yra 15 €/kv.m.
• Apskaičiuojant KOMPLEKTO kainą, vertinamas tik gyvenamojo būsto plotas (kv.m).
• PVM mokestis nėra priskaičiuojamas.

• KOMPLEKTAS rengiamas (paslauga teikiama) NT objektams nuo 60 kv.m.

• Užsakymo minimali suma - 900 €.

• 30-59 kv.m NT objektams KOMPLEKTAS rengiamas pagal atskirą susitarimą.

• NT objektams už Kauno apskrities ribų KOMPLEKTAS rengiamas pagal atskirą susitarimą.

KOMPLEKTO parengimo kaštus Jūs galite traktuoti kaip pardavimų skatinimo kaštus. Verslo praktikoje yra įprasta, kad pardavimų skatinimo kaštai sudaro 1-2 proc. nuo pardavimo kainos. Taip pat verslo praktikoje yra įprasta, kad pardavimų skatinimo kaštai yra įskaičiuoti į pardavimo kainą. Todėl, jeigu Jūs savo skelbime padidinsite Jūsų NT objekto pardavimo kainą tiek, kiek Jums kainuos KOMPLEKTO parengimas, tai Jūs pasielgsite taip, kaip elgiasi bet kuris verslininkas, parduodantis prekes ar paslaugas.
KOMPLEKTO parengimas apie 100 kv.m NT objektui atliekamas per 12-15 dienų nuo filmavimo/fotografavimo objekte dienos. Didesnio ploto NT objektams KOMPLEKTO parengimo terminas atitinkamai didėja. KOMPLEKTO parengimo terminą taip pat įtakoja ir tai, kiek klientų pasirašė sutartis anksčiau nei Jūs ir turi prioritetą lyginant su Jūsų užsakymu.
Kokiems žmonėms yra naudinga užsisakyti KOMPLEKTĄ?

• žinantiems, kad reklamos, marketingo ir pardavimų skatinimo priemonių kaštai atsiperką ir duodą realią grąžą bei naudą;

• negalintiems ekspromtu atsitraukti nuo savo profesinės veiklos ir stokojantiems laiko priimti potencialius pirkėjus NT objekte apžiūrai;

• vengiantiems potencialių pirkėjų, kurie atvyko "tik apsižiūrėti";

• vengiantiems pasikartojančio NT objekto paruošimo apžiūrai prieš atvykstant pirkėjui.

NT skelbimo tikslas - sukurti realistiškiausią parduodamo NT objekto vaizdą, atskleisti NT objekto tikrąją vertę, pagrįsti NT objekto pardavimo kainą, suformuoti adekvačius pirkėjo lūkesčius, koncentruotis tik į pačius potencialiausius pirkėjus, sutrumpinti pardavimo procesą.
Skelbimo su komplektu pavyzdys
Duokite pirkėjui tai, ko pirkėjas tikisi iš Jūsų!
KOMPLEKTAS - NT objekto pardavimo skatinimui

KOMPLEKTAS išsprendžia įvairius NT pardavimo proceso aspektus:

• Įvaizdis lemia įspūdį. Pasirūpinę tinkamu Jūsų NT objekto įvaizdžiu, turite galimybę koreguoti potencialių pirkėjų įspūdį Jums naudinga linkme.

• Internete parduodant ar keliones, ar automobilius, ar nekilnojamąjį turtą, viena tiesa yra bendra visoms prekėms - kuo labiau pirkėjas įsitrauks į Jūsų parduodamo objekto pažinimo procesą ir skirs tam daugiau laiko, tuo didesnė tikimybė, kad galiausiai iš objektų gausos išsirinks Jūsų parduodamą objektą.

• Neurorinkodaros mokslininkai teigia, kad, jeigu pirkėjas pastebi "ryškesnį" ir "išsiskiriantį" pirkimo objektą (pirkinį), tai būtent "ryškesnis" ir "išsiskiriantis" objektas (pirkinys) įgis didžiausią tikimybę, kad pirkėjas jį nupirks (šaltinis).

Laisvu nuo NT fotografo darbo metu...

Mano profesinė veikla siejasi su įvairiomis kitomis NT sritimis

NAUJI.LT - Naujos statybos NT projektų skelbimų portalas, skirtas nekilnojamojo turto vystymo bendrovių projektams pristatyti

SuBROKERIU.LT - nekilnojamojo turto brokerio paslaugos parduodantiems butą arba kotedžą Kaune

INFOiD.LT - INFOiD kodu pagrįsta skambinimo telefonu ir apsilankymo interneto tinklapyje sistema, kuri be įvairių kitų panaudojimo galimybių taip pat naudinga ir NT pardavėjams, kurie naudoja lauko reklamą kaip NT objekto pardavimo skatinimo ir reklamos priemonę