JŪSŲ NT OBJEKTO
VIDEO KLIPAS, 2D PLANAS
3D TURAS, FOTO ir WEB

Pritaikyta skelbimui internete

KOMPLEKTASKaina - 777 €
*
Jūsų NT objekto
VIDEO, FOTO, 2D, 3D ir WEB
KOMPLEKTAS
Kaina - 777 €

Pirkėjas visada teigiamai įvertina pardavėjo įdėtas pastangas. Jūsų pastangos - Jūsų NT objekto vertės atspindys. Įspūdis apie pardavėjo požiūrį į NT pardavimą visada įtakoja pirkėjo nuomonę apie Pardavėjo parduodamo NT objekto kokybę ir vertę.

KOMPLEKTAS.LT paslauga skirta tam, kad Jūsų skelbimas su Jūsų parduodamo NT objekto video klipu, 3D virtualių turu, fotonuotraukomis ir stilizuotu archtektūriniu 2D planu pirkėjui pademonstruotų, kad Jūs esate geresnis pardavėjas su išskirtinai patraukliu NT objektu rinkoje.

Pradėkite Jūsų NT skelbimo turinio tobulinimą!
Užsisakykite KOMPLEKTĄ!

Saulius Gustas • KOMPLEKTAS.LT
Aptarkime Jūsų KOMPLEKTO parengimą!
3-5 proc. didesnė NT pardavimo kaina - su vizualinių pardavimo skatinimo priemonių KOMPLEKTU!
KOMPLEKTAS - NT objekto skelbimui skirtų vizualinių pardavimo skatinimo priemonių rinkinys.

KOMPLEKTĄ sudaro:

1. Interjero ir eksterjero 2-3 min. trukmės video klipas
...nes video (formatas) kaip meno forma yra greičiausiai pritraukianti ir ilgiausiai išlaikanti žiūrovų dėmesį.
- Įskaičiuota: NT objekto interjero filmavimas, tame tarpe ir nevengiant filmavimo atsisukus į langus, eksterjero elementų ir lauko aplinkos filmavimas, vaizdo stabilizavimo priemonių naudojimas, vaizdo medžiagos montavimas, spalvų koregavimas, dinaminiai vaizdo, teksto ir garso efektai.

2. 3D 360 laipsnių turas
...nes visada lieka interjero detalių, kurios nepakliuvo į foto ar video kadrus.
- Įskaičiuota: NT objekto fotografavimas, 3D virtualaus turo kūrimas, pašalinių objektų šalinimas iš fotonuotraukų, 12 mėnesių nemokamas palaikymas interneto serveryje.

3. Stilizuotas 2D architektūrinis planas
...nes tik su 2D planu bus 100 proc. aišku NT objekto konfigūracija ir patalpų išsidėstymas.
- Įskaičiuota: 2D plano rengimas pagal užsakovo pateiktą kadastrinių matavimų bylos lapo (su planu) kopiją, baldų gabaritų matavimas, baldų atvaizdavimas plane.

4. Fotografinės nuotraukos
...nes NT objekto įvaizdžio kūrimas, formavimas bei patrauklumo didinimas prasideda nuo patrauklumo ir išskirtinumo sukūrimo.
- Įskaičiuota: NT objekto fotografavimas, ultra plataus kampo objektyvo naudojimas, spalvų koregavimas, pašalinių objektų šalinimas iš fotonuotraukų, vaizdų per NT objekto langus koregavimas.

Pageidaujantiems - papildomai dovanoju:

5. Vienos valandos trukmės žodinė konsultacija apie būsto pardavimą (padaromas klaidas, neišnaudotas galimybes, neįvertintas rizikas ir pan.);
...nes kitų NT pardavėjų patirtis gali būti vertingesnė už Jūsų asmeninę patirtį.

6. INFOiD kodas parduodamo NT objekto lauko reklamai (Kas tai?);
...nes lauko reklama - labai veiksminga reklama, o INFOiD kodas gali atidaryti puslapį su Jūsų NT skelbimu, kurį paskelbėte internete.

7. Lauko reklamos (reklaminio stendo) grafinio dizaino maketas spaudai: a) arba spaudai ant popieriaus (plakatas montuojamas vidaus patalpose, lange); b) arba spaudai ant PVC tento (PVC tentas montuojamas lauke ant tvoros, sienos ar kitos konstrukcijos).
...nes kiekviena spaustuvė Jums gali atspausdinti plakatą ant popieriaus arba tentą ant PVC dangos, bet ne kiekviena teikia dizaino maketo parengimo paslaugą.

8. Web tinklalapį (žr. pvz. www.Nidos12.Lt)
...nes derinyje su kitomis reklamos priemonėmis tai sukurs ypatingą įspūdį pirkėjams.
- Įskaičiuota: web tinklalapio programinio kodo ir tinklalapio turinio paruošimas pagal standartinį šabloną.
Rekomenduojama tiems užsakovams, kurie planuoja naudoti lauko reklamos priemones NT objekto pardavimo skatinimui, namų bei sodybų pardavėjams ir nekilnojamojo turto projektų vystytojams.

Ar didinate kainą, ar mažinate kainą, ar greitinate pardavimo procesą, ar optimizuojate pardavimo procesą, darykite tai su vizualinės medžiagos komplektu! Tai - Jūsų marketingo, reklamos ir pardavimų skatinimo komplektas, kuris visada veikia, atsiperka ir duoda patrauklią grąžą.
Kompleksinė ir profesionali paslauga už patrauklią kainąPapildomai gausite:
+ 1 valandos konsultaciją apie NT pardavimą
• Kaina už KOMPLEKTO parengimą yra 777 €.
• • PVM mokestis nėra priskaičiuojamas.
• • • 777 € KOMPLEKTO kaina taikoma iki 120 kv.m ploto NT objektams Kauno apskrityje.

• Didesniems nei 120 kv.m ploto NT objektams arba esantiems už Kauno apskrities ribų KOMPLEKTO kaina gali išlikti 777 € - tai reiktų aptarti iš anksto bei vertinti individualias aplinkybes.

• • Kodėl "777 €"? ...390 € už VIDEO, 190 € už 3D, 70 € už 2D, 70 € už FOTO, 70 € už WEB.

Paskambinkite! Aptarsime Jūsų situaciją. Susiplanuosime, susiderinsime, pasirašysime sutartį ir pradėsime dirbti.
KOMPLEKTO parengimas iki 120 kv.m NT objektui atliekamas per 10-12 dienų nuo filmavimo/fotografavimo objekte dienos.
Kokiems žmonėms yra naudinga užsisakyti KOMPLEKTĄ?

Žinantiems, kad reklamos, marketingo ir pardavimų skatinimo priemonių kaštai atsiperką ir duodą realią grąžą bei naudą;
Negalintiems ekspromtu atsitraukti nuo savo profesinės veiklos ir stokojantiems laiko priimti potencialius pirkėjus NT objekte apžiūrai;
Siekiantiems išvengti pirkėjų, kurie atvyko "tik apsižiūrėti";
Siekiantiems išvengti pasikartojančio NT objekto paruošimo apžiūrai prieš atvykstant pirkėjui.

NT skelbimo tikslas - sukurti realistiškiausią parduodamo NT objekto vaizdą, atskleisti NT objekto tikrąją vertę, pagrįsti NT objekto pardavimo kainą, suformuoti adekvačius pirkėjo lūkesčius, koncentruotis tik į pačius potencialiausius pirkėjus, sutrumpinti pardavimo procesą.
Skelbimo su komplektu pavyzdys
Duokite pirkėjui tai, ko pirkėjas tikisi iš Jūsų!
KOMPLEKTAS - NT objekto pardavimo skatinimui
KOMPLEKTAS išsprendžia įvairius NT pardavimo proceso aspektus:


Įvaizdis lemia įspūdį. Pasirūpinę tinkamu Jūsų NT objekto įvaizdžiu, turite galimybę koreguoti potencialių pirkėjų įspūdį Jums naudinga linkme.


Internete parduodant ar keliones, ar automobilius, ar nekilnojamąjį turtą, viena tiesa yra bendra visoms prekėms - kuo labiau pirkėjas įsitrauks į Jūsų parduodamo objekto pažinimo procesą ir skirs tam daugiau laiko, tuo didesnė tikimybė, kad galiausiai iš objektų gausos išsirinks Jūsų parduodamą objektą.


Neurorinkodaros mokslininkai teigia, kad, jeigu pirkėjas pastebi "ryškesnį" ir "išsiskiriantį" pirkimo objektą (pirkinį), tai būtent "ryškesnis" ir "išsiskiriantis" objektas (pirkinys) įgis didžiausią tikimybę, kad pirkėjas jį nupirks (Daugiau galite sužinoti čia - šaltinis).


Žmogaus trumpalaikė atmintis trunka vos 20 ar 30 sekundžių, o paskui išnyksta. Prisiminimai tampa stipresni, kai jie turi emocinį komponentą. Kai informacija yra kartojama ir stimuliuojamas įsiminimo procesas, žmogaus smegenų hipokampas pradeda stiprinti neuronines grandines. Ilgainiui prisiminimai perkeliami į neokorteksą – išorinę raukšlėtą smegenų dalį, kuri yra atsakinga už didžiąją dalį mūsų sąmoningos patirties (Daugiau galite sužinoti čia - šaltinis).
Taigi, paprastais žodžiais šnekant:
- Įprastinio turinio skelbimas tik su fotonuotraukomis nesukuria stipraus įspūdžio, o tokio skelbimo peržiūra tetrunka apie 30-60 sekundžių, todėl pirkėjas labai greitai pamiršta įspūdžio nesukėlusį skelbimą;
- Įvairi ir skirtingais formatais skelbime pateikta vizualinė medžiaga - video klipas, fotonuotraukos, stilizuotas 2D planas, 3D 360 laipsnių turas - įgalina pirkėją skelbime užtrukti nuo 5 min. iki 10 min., o tai reikšmingai padidina tikimybę, kad pirkėjas įsimins skelbimą ir NT objektas ilgai išliks pirkėjo atmintyje;
- Video klipo peržiūra pirkėjui sukuria stipriausius emocinius potyrius, todėl video klipas yra labai efektyvi priemonė sužadinti pirkėjo teigiamas emocijas;
- Daugiausiai teigiamų emocijų sukėlę NT objektai ilgai išlieka pirkėjų atmintyje ir pirkėjai dažniausiai renkasi iš NT objektų, kurie paliko didžiausią teigiamą įspūdį;


Savarankiškai būstą parduodantys žmonės dažnai neįvertina psichologinio krūvio, kurį tenka patirti susitikimo su pirkėju metu, kai pirkėjas pamato tam tikrus neigiamus būsto aspektus: pastato eksterjero arba interjero nusidėvėjimo požymius, statybos inžinerinių mazgų netobulumus, neįprastus interjero stiliaus sprendinius ir pan. Video klipu galima sušvelninti pirkėjo “nusistebėjimo” neigiamas pasekmes, nes į NT objektą pirkėjas atvyks jau žinodamas beveik visus NT objekto ypatymus - tiek teigiamus, tiek neigiamas. Realiai, pirkėjas į NT objektą atvyks įsitikinti, ar skelbime matyti video klipo, 3D virtualaus turo, 2D plano ir foto nuotraukų vaizdai atitinka realų NT objekto stovį.


Pirkėjams yra emociškai sunku priimti sprendimą pirkti, jeigu pardavėjas demonstruoja atsainų požiūrį į pardavimo procesą, todėl įvairių tradicinių ir netradicinių pardavimo skatinimo priemonių komplektas atspindės, kad Jūsų ketinimai ir pasirengimas NT objekto pardavimui yra rimtesni nei kitų pardavėjų.

Kai pagauna įkvėpimas ką nors sukurti...

Mano profesinė veikla siejasi su įvairiomis kitomis NT sritimis

NAUJI.LT - Naujos statybos NT projektų skelbimų portalas, skirtas nekilnojamojo turto vystymo bendrovių projektams pristatyti

SuBROKERIU.LT - nekilnojamojo turto brokerio paslaugos parduodantiems butą arba kotedžą Kaune

BeBROKERIO.LT - parduodamų ir nuomojamų NT objektų vizualinės reklamos ir skatinimo priemonių gamyba

INFOiD.LT - INFOiD kodu pagrįsta skambinimo telefonu ir apsilankymo interneto tinklapyje sistema, kuri be įvairių kitų panaudojimo galimybių taip pat naudinga ir NT pardavėjams, kurie naudoja lauko reklamą kaip NT objekto pardavimo skatinimo ir reklamos priemonę